Podržavaju li lokalni SDP i Možemo model upravljanja koji ovih dana gledamo u Zagrebu?

Jučer je na svjetlo dana izbio i 40 milijuna eura teški skandal u zagrebačkoj Vodoopskrbi i odvodnji. Sumnja se da je javna nabava namještena konkretnoj firmi, a spornu odluku potpisao je nitko drugi nego – Tomašević.

Nakon dvije mega korupcijske afere platforme Možemo u samo dva dana te priznanja njihovih kadrova za izvlačenje milijuna eura, vrijeme je da jasno kažu podržavaju li takav model ili ga osuđuju. Godinama su drugima držali lekcije o transparentnosti i političkom moralu. Danas šute.

Možemo je sve suprotno od onog kakvim se predstavlja! Korupcija, zloporabe položaja i pogodovanja, prikrivanje vlastitog kriminala i spašavanje K. Kostanjevića, netransparentnost, neodgovornost…

Nakon „Hipodroma“ više nikome ne mogu držati moralno-politička predavanja o korupciji. A to nipošto nije njihova jedina afera otkad upravljaju Zagrebom: Jankomir, Dom zdravlja Zapad, zemljište
Kekinovih u Istri…